NK Website Banner

BinKix Kerst

Opstellingen huidige week

Op deze pagina zijn de opstellingen te vinden voor het aankomende weekend. Mocht je al lang van te voren weten dat je een bepaald weekend niet aanwezig kunt zijn laat dit dan alvast weten. De contactgegevens zijn te vinden op de pagine van het wedstrijdsecretariaat. Wil je afschrijven voor een van de onderstaande wedstrijden?

Voor de jeugd (B t/m F) : telefonisch afschrijven is mogelijk tot donderdagavond 17.00 uur bij Katinka de Joode - 06-49415417. Dit kan door te sms-en, whatsappen of mailen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). Bij het afschrijven graag ook een reden vermelden. Het afschrijven voor een wedstrijd verloopt via het wedstrijdsecretariaat, en niet via de trainers.

Voor de technische commissie:

  • 1, 2 en A: afschrijven bij de coach
  • 3 tm 6: afschrijven bij de aanvoerder

 

Opstellingen voor week 12 voor de vereniging HKV / Ons Eibernest in Den Haag

 

za 23/03
19:30
1
Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK20477
HKV / Ons Eibernest 1 -  Tweemaal Zes 1
DamesJoan, Laura, Liz, Liza, Nikita
HerenLuca, Matthijs, Timo, Tjarko, Vincent
CoachMady, Chris
Verzamelen18:15
ScheidsrechterJelle den Dekker
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
Opmerking afgemeld: Marisha

 

za 23/03
17:45
2
Klasse:ROKC Wedstrijdnummer: WK22541
HKV / Ons Eibernest 2 -  Tweemaal Zes 2
DamesAmber, Erinn, Sanne, Kallista (3)
HerenJulian, Maurice, Melvin, Timo
CoachDennis
ReservesNeri (A1), Saskia (3), Bas (7), Keoni (A1), Robbert (3)
Verzamelen16:45
ScheidsrechterA. vd Beukel
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
Opmerking afgemeld: Romy

 

zo 24/03
13:10
3
Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK22638
DSC 4 -  HKV / Ons Eibernest 3
DamesNaomi, Samantha, Saskia, Maartje (4)
HerenLeander, Robbert, Stefan, Sjors (4)
Coach
ReservesNikki (A1), Max (A1)
Verzamelen10:30
ScheidsrechterJM. Puhl
LocatieDe Vijfkamp in Eindhoven
Opmerking afgemeld: Emke, Kallista, Melissa, Paula, Danny, Fabian

 

zo 24/03
14:15
4
Klasse:R2E Wedstrijdnummer: WK23105
Phoenix 2 -  HKV / Ons Eibernest 4
DamesBelinda, Danielle, Melissa, Regina
HerenBas, Harro, Harry, Wouter
Coach
ReservesAinhoa (A1), Keoni (A1)
Verzamelen13:00
ScheidsrechterT. de Boer
LocatieDe Veur in Zoetermeer
Opmerking afgemeld: Bodine, Maartje, Edwin, Sjors

 

zo 24/03
13:05
5
Klasse:R4D Wedstrijdnummer: WK26375
Fortuna / Delta Logistiek 5 -  HKV / Ons Eibernest 5
DamesBianca, Carolyn, Inge, Ingrid, Scharda
HerenArvind, Bobby, Dennis, Marcel, Marco, Robbert
Coach
Verzamelen12:00
LocatieFortuna-hal in Delft
Opmerking afgemeld: Bonita, Charmaine

 

zo 24/03
15:20
6
Klasse:S-221 Wedstrijdnummer: BK23620
DeetosSnel 14 -  HKV / Ons Eibernest 6
DamesIlana, Jodie, Mandy, Licia (A2), Louise (A2)
HerenArjan, Marijn, Max, Ruben
Coach
ReservesKing (A2), Nick (A2)
Verzamelen13:45
LocatieDeetosSnel-hal in Dordrecht
Opmerking afgemeld: Karin, Karin, Colin, Colin, Jasper, Jasper

 

za 23/03
15:20
A1
Klasse:AHKA Wedstrijdnummer: WK25221
DeetosSnel A1 -  HKV / Ons Eibernest A1
DamesAinhoa, Danielle, Merel, Neri, Nikki
HerenKeoni, Max, Tycho
CoachBianca, Chris
ReservesFay (B1), Yrsa (B1), Gijs (B1), Sander (B1), Tommie (B1)
Verzamelen13:15
LocatieDeetosSnel-hal in Dordrecht
Opmerking afgemeld: Daan

 

za 23/03
15:10
A2
Klasse:A-026 Wedstrijdnummer: BK43554
KVS / Maritiem A3 -  HKV / Ons Eibernest A2
DamesGaby, Joy, Licia, Lisanne, Louise
HerenJesse, King, Nico, Bjorn (A3)
CoachBodine, Naomi, Leander, Randy
ReservesSascha (B1)
Verzamelen14:00
ScheidsrechterThijs Krumeich
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen
Opmerking afgemeld: Nick

 

za 23/03
12:00
B1
Klasse:B1F Wedstrijdnummer: WK29327
HKV / Ons Eibernest B1 -  Achilles B1
DamesEsmee, Fay, Sjors, Yrsa
HerenGijs, Niek, Sander, Sascha, Tommie
CoachArno, Edwin
Verzamelen11:00
ScheidsrechterCorne Pronk
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

ma 18/03
19:00
B2
Klasse:B2D Wedstrijdnummer: WK29612
Tempo B2 -  HKV / Ons Eibernest B2
DamesChanique, Chenoa, Chiara, Nienke, Vera
HerenBrian, Floris, Luco, Ole, Twan
CoachLuca, Melvin
Verzamelenonbekend
ScheidsrechterR.S. Mahadewsing
LocatieRijnstreekhal in Alphen ad Rijn

 

za 23/03
13:15
B2
Klasse:B2D Wedstrijdnummer: WK29659
HKV / Ons Eibernest B2 -  Pernix B1
DamesChanique, Chenoa, Chiara, Nienke, Vera
HerenBrian, Floris, Luco, Ole, Twan
CoachLuca, Melvin
Verzamelen12:15
ScheidsrechterC. Hekhuis
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

za 23/03
14:00
C1
Klasse:C-018 Wedstrijdnummer: BK37869
Avanti C4 -  HKV / Ons Eibernest C1
DamesCaithlyn, Cheyenne, Layla, Sanne, Tatum
HerenBrooklyn, Jaimy, Memet, Sami, Victor
CoachBonita, Charmaine, Keoni
Verzamelen12:45
LocatieEmerald in Delfgauw

 

za 23/03
12:15
D1
Klasse:D-014 Wedstrijdnummer: BK36798
Twist D1 -  HKV / Ons Eibernest D1
DamesAwista, Chaya, Chequenne, Katie, Sandy, Sienna
HerenJorrit, Lars, Mitchel, Noah Jonathan, Tristan
CoachMatthijs, Max
Verzamelen11:15
LocatieWestwijk in Vlaardingen

 

za 23/03
16:15
E1
Klasse:E-045 Wedstrijdnummer: BK31707
HKV / Ons Eibernest E1 -  Weidevogels E1
DamesLisanne, Roda
HerenTwan
CoachMarisha, Sanne
Verzamelen15:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
Opmerking afgemeld: Nathan

 

za 23/03
15:15
E2
Klasse:E-095 Wedstrijdnummer: BK31712
HKV / Ons Eibernest E2 -  KVS / Maritiem E3
DamesDanja, Julia
HerenBerken, Egemen, Willy
CoachAinhoa, Esmee, Vera
Verzamelen14:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

za 23/03
14:15
F1
Klasse:F-010 Wedstrijdnummer: BK27731
HKV / Ons Eibernest F1 -  VEO F1
DamesDanieke, Fleur, Luna, Noa, Sara
HerenJustin
CoachFay, Romy, Henk
Verzamelen13:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

25,2251