NK Website Banner

NK Website Banner

BinKix Kerst

Wedstrijdprogramma

Korfbal Competitie Overzicht | programma1819zaal
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 10:00ONDO A4 - HKV / Ons Eibernest A3De Hoekstee in Hoek van Holland
za 2/3 20:00HKV / Ons Eibernest A1 - TOP / SolarCompleet A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 3/3 11:30HKV / Ons Eibernest 6 - Die Haghe 6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
wo 6/3 20:00Excelsior A3 - HKV / Ons Eibernest A3De Buitenhof in Delft
za 9/3 09:00KVS / Maritiem F1 - HKV / Ons Eibernest F1De Blinkerd in Scheveningen
za 9/3 09:00Excelsior E5 - HKV / Ons Eibernest E1De Buitenhof in Delft
za 9/3 10:00ONDO E8 - HKV / Ons Eibernest E2De Hoekstee in Hoek van Holland
za 9/3 10:45Avanti E6 - HKV / Ons Eibernest E3De Viergang in Pijnacker
za 9/3 12:00HKV / Ons Eibernest D1 - Dubbel Zes D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 13:00HKV / Ons Eibernest C1 - Fortuna / Delta Logistiek C4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 14:10HKV / Ons Eibernest A1 - DSC A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 15:45HKV / Ons Eibernest A2 - Valto A3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 15:45Achilles F4 - HKV / Ons Eibernest F2Gaslaan in Den Haag
za 9/3 16:25KIOS B1 - HKV / Ons Eibernest B2Estafette in Nieuw Vennep
za 9/3 17:00HKV / Ons Eibernest A3 - ZKV A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 18:15HKV / Ons Eibernest 3 - Oranje Wit 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 9/3 18:55OVVO / De Kroon 2 - HKV / Ons Eibernest 2OVVO-hal in Maarssen
za 9/3 20:30OVVO / De Kroon 1 - HKV / Ons Eibernest 1OVVO-hal in Maarssen
zo 10/3 11:30HKV / Ons Eibernest 6 - Movado 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 10/3 12:40HKV / Ons Eibernest 5 - Movado 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 10/3 13:50HKV / Ons Eibernest 4 - ALO 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
di 12/3 19:30Groen Geel A1 - HKV / Ons Eibernest A1Groen-Geelhal in Wormer
za 16/3 09:00KVS / Maritiem F2 - HKV / Ons Eibernest F2De Blinkerd in Scheveningen
za 16/3 09:15Refleks F1 - HKV / Ons Eibernest F1De Schilp in Rijswijk
za 16/3 10:15Valto E5 - HKV / Ons Eibernest E3Vreeloo-hal in De Lier
za 16/3 12:00HKV / Ons Eibernest A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 16/3 13:30HKV / Ons Eibernest C1 - ONDO C2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 16/3 14:40HKV / Ons Eibernest D1 - Die Haghe D2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 16/3 15:15Fortuna / Delta Logistiek B2 - HKV / Ons Eibernest B1Fortuna-hal in Delft
za 16/3 15:45HKV / Ons Eibernest A3 - ONDO A4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 16/3 16:00Tempo B2 - HKV / Ons Eibernest B2Rijnstreekhal in Alphen ad Rijn
za 16/3 16:20Pernix 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Zijl in Leiden
za 16/3 17:00HKV / Ons Eibernest A2 - Achilles A4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 16/3 18:00Pernix 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Zijl in Leiden
zo 17/3 11:35HKV / Ons Eibernest 5 - NKV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 17/3 12:45HKV / Ons Eibernest 4 - KZ / Thermo4U 6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 17/3 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - AW.DTV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 12:00HKV / Ons Eibernest B1 - Achilles B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 12:15Twist D1 - HKV / Ons Eibernest D1Westwijk in Vlaardingen
za 23/3 13:15HKV / Ons Eibernest B2 - Pernix B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 14:00Avanti C4 - HKV / Ons Eibernest C1Emerald in Delfgauw
za 23/3 14:15HKV / Ons Eibernest F1 - VEO F1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 15:10KVS / Maritiem A3 - HKV / Ons Eibernest A2De Blinkerd in Scheveningen
za 23/3 15:15HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 15:20DeetosSnel A1 - HKV / Ons Eibernest A1DeetosSnel-hal in Dordrecht
za 23/3 16:15HKV / Ons Eibernest E1 - Weidevogels E1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 17:45HKV / Ons Eibernest 2 - Tweemaal Zes 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 23/3 19:30HKV / Ons Eibernest 1 - Tweemaal Zes 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 24/3 13:05Fortuna / Delta Logistiek 5 - HKV / Ons Eibernest 5Fortuna-hal in Delft
zo 24/3 13:10DSC 4 - HKV / Ons Eibernest 3De Vijfkamp in Eindhoven
zo 24/3 14:15Phoenix 2 - HKV / Ons Eibernest 4De Veur in Zoetermeer
zo 24/3 15:20DeetosSnel 14 - HKV / Ons Eibernest 6DeetosSnel-hal in Dordrecht
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 09:00Excelsior E6 - HKV / Ons Eibernest E3De Buitenhof in Delft
za 30/3 10:10Dubbel Zes F1 - HKV / Ons Eibernest F2Gaslaan in Den Haag
za 30/3 11:05Dubbel Zes E2 - HKV / Ons Eibernest E2Gaslaan in Den Haag
za 30/3 12:00HKV / Ons Eibernest D1 - Meervogels / Física D2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 30/3 13:00HKV / Ons Eibernest C1 - ODO C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 30/3 13:20KVS / Maritiem B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Blinkerd in Scheveningen
za 30/3 13:25Die Haghe E2 - HKV / Ons Eibernest E1Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 30/3 14:15HKV / Ons Eibernest 3 - DeetosSnel 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 30/3 15:30HKV / Ons Eibernest A3 - Avanti A6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 30/3 16:00Madjoe B1 - HKV / Ons Eibernest B2Middelmors in Rijnsburg
za 30/3 16:45HKV / Ons Eibernest A2 - Twist A3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 30/3 18:00GKV / Enomics 2 - HKV / Ons Eibernest 2Van Rappardhal in Gorinchem
za 30/3 19:40GKV / Enomics 1 - HKV / Ons Eibernest 1Van Rappardhal in Gorinchem
zo 31/3 12:40HKV / Ons Eibernest 5 - OJC '98 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 31/3 13:50HKV / Ons Eibernest 4 - Sporting Trigon 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag